Další smutná zpráva obletěla kouzelnický svět. Kouzelnice Kelly -  Květoslava Juřík Kellnerová nás informovala, že v sobotu 3. července 2021 nás ve věku 79 let navždy opustila paní Anna Jana Kellnerová. 
 
Se svolením Kelly sdílíme její vzpomínku:
 
"Moje srdce je zahaleno smutkem. Naučila jsem se s vámi sdílet okamžiky veselé, ale k životu patří i ty smutné. Pořád se mi tomu nechce věřit. Opustil mě velmi blízký člověk, taková „druhá“ maminka, proto se s vámi podělím o vzpomínku, tak jako bude uchována v mém srdci.
 
V sobotu 3.7.2021 ve věku 79 let nás navždy opustila Anna Jana Kellnerová, moje teta, jediná dcera Josefa Zdenka Kellnera. Většinu svého života stála ve světlech reflektorů kouzelného divadla Kellner a do posledních chvil na milované jeviště vzpomínala. Byla pro mě symbolem krásy a elegance. Ryzí dáma s distingovaným chováním a osobnost. Osud jí nedopřál, aby měla vlastní děti, proto žila pro své neteře a synovce. Děti milovala a děti zase milovaly ji. Rodina pro ní znamenala vše. Jako holčička jsem s ní trávila mnoho času. Budu vzpomínat, jak mě brávala do cukráren, na prolízačky do Ohrádky (obyvatelé Ohrazenic budou vědět, co myslím) nebo jak si vystavovala všechny princezny a obrázky, co jsem jí namalovala.
 
Byla jsi mi tou nejlepší tetou na světě a nic ti nebylo za těžko. Duší velké dítě, asi proto jsi nám tak rozuměla. Tuhle vlastnost jsem nepochybně zdědila po tobě. Nebylo návštěvy, kdybys nedonesla nějakou sladkost nebo neměla minimálně bonbon v kapse. Byla jsi pro každou srandu a pořád jsi do posledních okamžiků opakovala, jak jsi ráda, že jsem zůstala u kouzel a že by dědeček měl ze mě radost. Vše jsi prožívala se mnou a já zase s tebou. Teď už jsi nahoře se svými milovanými rodiči. Drž nade mnou ochrannou ruku. Neříkám sbohem, jednoho dne se zase setkáme.
 
Děkuju ti za všechno! Tvoje Květuška"
 
 

Prosím, kdo jste paní Annu znali, zapalte svíčku a zavzpomínej na krásné chvíle. 

Upřímnou soustrast celé rodině. S úctou vzpomínáme.

Mgr. Jiří Hadaš

 prezident ČMS

 
 
 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru