Český kouzelník Ondřej Pšenička potřetí "dobyl" AMERIKU!

V pondělí 22. června se Ondřeji Pšeničkovi podařilo jako vůbec prvnímu kouzelníkovi na světě potřetí za sebou přelstít Penna a Tellera v populární televizní show Penn & Teller: Fool Us! 

Dnes v noci začala televizní stanice CW Network vysílat již 7. řadu populárního kouzelnického pořadu Fool Us světově proslulých kouzelnických legend Penna & Tellera. Hned v prvním díle nové řady se představil také Ondřej Pšenička, který se potřetí pokusil přelstít Penna a Tellera. A podařilo se!!! V první epizodě účinkují společně s Ondřejem Pšeničkou také Shawn Farquhar, Paul Gertner-Gaertner a Helen Coghlan.  

Pomylsný hattrick se Ondřeji podařilo získat opět se svými kartami Butterfly Playing Cards a originálním kouzlem, které bylo vyvinuto speciálně pro Fool Us. A jak Ondřej dodává: "Nikdy jsem to nedělal a už to nikdy neudělám. Je to nejvíce času, přemýšlení a úsilí, které jsem kdy dal do jednorázové akce trvající 5 minut. Moc se těším, až to všichni uvidíte!"

Nesmíme zapomenout podotknout, že Ondřejovi se podařilo "dobýt" Ameriku poprvé v roce 2017 a následně pak v roce 2019 získal trofej Foll Us podruhé. 

Fool Us je kouzelnická soutěž, ve které kouzelníci předvádějí triky před Pennem a Tellerem. Pokud tato americká komediální dvojice nedokáže přijít na to, jakým způsobem kouzelník trik provedl, obdrží kouzelník cenu Fool Us a vyhrává zajímavou nabídku v podobě vystoupení na závěr světově proslulé show Penna & Tellera v Las Vegas.

Ondřejovo vystoupení můžete zhlédnout od 17:20. 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru